İsmail Saymaz ile Cem Küçük kapıştı: Birbirlerini FETÖ’cülükle suçladılar

isamilcemm

Star yazarı Cem Küçük, önce bir televizyon kanalında katıldığı programda sonra sosyal medya hesabından Hürriyet gazeteci muhabiri İsmail Saymaz hakkında cemaat yararına manipülasyon yapma iddialarında bulundu. Küçük, Saymaz’ın, Bylock haberleriyle cemaatçileri aklamaya çalıştığını öne sürerek, Saymaz’ı ‘kumpas’ yapmakla suçladı.  Küçük, İsmail Saymaz’ın Bylock haberlerinden dolayı yargılanacağını, “Saymaz hakkında bu %90-10 manipülasyonundan ötürü dava açılacağını göreceksiniz.” şeklide öne sürdü.

SAYMAZ’DAN GİZLİ TANIK ÖNERİSİ

İsmail Saymaz sosyal medya hesabından Cem Küçük’e aynı tonda cevap verdi. Saymaz, ‘Meczup’ olarak nitelediği Cem Küçük’ün Kanal 7 TV’ye ‘Cemaatçi Abi’ vasıtasıyla girdiğini iddia etti. Saymaz söz konusu ‘Cemaat Abisi’nin açıklanmasını istedi. İsmail Saymaz ayrıca sosyal medya hesabından, Cem Küçük’ün Gülen Cemaati’ne, Ergenekon tutuklamalarına övgüler içeren yazılarının linkini paylaştı. İsmail Saymaz bununla birlikte savcılara Cem Küçük’ü gizli tanık olarak kullanma önerisinde bulundu.

İsmail Saymaz’ın Twitter hesabından Cem Küçük’le ilgili bugünkü paylaşımları şu şekilde:

ismailsaymazi

saymazki

Cem Küçük, Nedim Şener’e de sosyal medya hesabından saldırdı. Cem Küçük’ün İsmail Saymaz ve Nedim Şener hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ise şöyle:

kucukbir

kucukkii

kucukuc

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s