Melek terapisti Nas’lı Bakara’lı ev temizliğinin kitabını çıkardı

tugce

Orta ve üst gelir grubundaki kadınların yeni modası Melek Terapisti Tuğçe Işınsu, okunmuş ev temizliği kitabı yazdı.

Feniks Kitap’tan çıkan ‘OL’ der ve OLUR’ isimiyle çıkan kitapta, Tuğçe Işınsu, “İlk olarak tuzlu suyla her yeri sildirin ve her odaya bir kaya tuzlu su kabı koyun. Bu sulara önceden Felak, Nas, Kalem Sureleri ayrıca Bakara Suresi ve AyetelKürsi de okunmuş olabilir. Evi sirkeli su ile silecekler de suya dua okuyabilir.” şeklinde ilginç önerilerde bulunuyor.

Namaz kılın, kamasutra öğrenin gibi İslamcıları kızdıran önerileriyle daha önce de basında yer alan Işınsu yeni  kitabında daha masum şöyle önerilerde bulunuyor:

“Ses enerjiyi canlandırır, özellikle köşelerdeki bloke olmuş enerjiyi ortadan kaldırmak için iyidir. Okyanus sesi, doğa sesleri CD’si yardımcı olacaktır.

Adaçayının gücü negatif enerjiyi emer. Adaçayını yakıp dumanı tüm odalardan geçirin. Bu esnada mavi ve beyaz olacak şekilde tüm odalarda mum yakın. Odalara üstü açık kaplarda çörekotu/un/şeker/kişniş tohumu bırakın.

melekterapisti

Enerjisel mekan temizliğine ek olarak; taze çiçekler alın veya saksıda asla solmadan bakacağınız bir çiçek edinin ve hoş enerjisi olan müzikler çalın

Gerekmeyen, eski, kötü kişilere dair eşyalardan kurtulun. Kırık ve yarım kalan ne varsa sevgi ile dışarı atın; tamamlanma enerjisini bloke etmesinler.

Ellerdeki şifa için: iki eli sürtün ve açın içine olumlama ve dua okuyun tüm yer ve duvarları bu elleriniz ile arındırın her köşeyi dikkate alarak… Sevgi ve şükür frekansında kalmaya ve güzel sevgi sözleri ve olumlama cümleleri kullanmaya dikkat edin.

Evde ofiste mutlaka melek ve bereket köşeleriniz olsun. Eşyaları yerinden az da olsa oynatın, gerekirse yer değiştirin.”

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s