Ali Ağaoğlu İngiliz devlet medyası BBC’de görgüsüzlüğünü sergiledi

ali-agaoglu-gorgusuz

AKP döneminde Türkiye ve dünyanın en zenginleri arasına giren müteahhit Ali Ağaoğlu, İngiliz devlet medyası BBC’de yayınlanan belgeselde görgüsüzlüğünü övünerek sergiledi.

Belgeselin başında bikinili sarışın vamp bir kadınla birlikte güneşlenirken gazetecileri evinde karşılayan müteahhit Ali Ağaoğlu arabalarını gösterirken, “Ben olmasam İngiltere ekonomisi batar” iddiasında bulunan Ağaoğlu, “Dünyada en çok Rolls Royce’u olanlardan biriyim. Yanılmıyorsam 12 tane Rolls Royce’um, 10 tane de Bentley’im var” diyor.

Genç yarı çıplak kadınlarla dolu boğaz nazır yalısını gezdiren Ağaoğlu, “Burada kimse yaşamıyor benden başka. Kiracılar vardı. 3 milyon dolar verip benim keyfime ortak olacaklardı, hepsini gönderdim” şeklinde ifadeler kullanıyor. . “Zaten Boğaz’da 9-10 tane yalım var” diyen Ağaoğlu, “Bir kere Kuveyt Kraliçesi’ni burada misafir ettim. O talip oldu. ‘S… git’ dedim. Gitsin o boklu Thames Nehri’nin kenarında yer alsın” şeklinde kendince övünüyor.

aliogli

Belgeselde Ali Ağaoğlu’nun Türkiye’nin yüzünü batıya dönen seküler bir ülke olduğunu ileri sürmesi ve bununla övünmesi de dikkat çekiyor.

Belgesele buradan ulaşabilirsiniz

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s